افتتاح سالن ۹ دی با نام شهید مدافع حرم علی آقایی در اردبیل

همزمان با نهم دی ماه سالن ورزشی ۹ دی با نام شهید مدافع حرم علی آقایی در اردبیل به بهره برداری رسید.

سردار مستعد حصاری فرمانده تیپ ۳۷ سپاه حضرت عباس(ع) استان در این مراسم با اشاره به پروژه های ورزشی با همت سپاه پاسداران و سازمان بسیج مستضعفان در مناطق مختلف به بهره برداری می رسد

سردار مستعد حصاری فرمانده تیپ ۳۷ سپاه حضرت عباس(ع) استان در این مراسم با اشاره به پروژه های ورزشی با همت سپاه پاسداران و سازمان بسیج مستضعفان در مناطق مختلف به بهره برداری می رسد که امروز نیز سالن ورزشی ۹ دی با نام شهید مدافع حرم علی آقایی در زیربنایی به مساحت هزار و ۲۰۰ مترمربع با هزینه ۹۰۰ میلیون تومان به بهره برداری رسید.
فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل نیز در این مراسم گفت:‌ بصیرت و لایتمداری ملت ایران حماسه ۹ دی ماه را رقم زد و این حماسه برای همیشه در تاریخ ایران ماندگار شد.

سردار جلیل بابازاده افزود: بصیرت و ولایتمداری ملت ایران حماسه ۹ دی ماه را رقم زد و این حماسه برای همیشه در تاریخ ملت ایران ماندگار شد و مردم رویدادی بسیار بزرگ در ۹ دی ماه خلق کردند.

وی با اشاره به‌ این‌که مردم ایران همیشه هوشیار بوده‌اند، افزود: در حماسه ۹ دی ماه این هوشیاری و بصیرت به طور آشکار بر همگان ثابت شد که دشمنان و استکبار جهانی ترفندها و نقشه‌های مختلف درصدد ضربه زدن به جمهوری اسلامی ایران بودند ولی با هوشیاری ملت ایران و درایتهای مقام معظم رهبری این نقشه‌ها وتوطئه‌ها به یاس و ناامیدی تبدیل شد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.