نشست تخصصی بسیجیان حقوقدان

اگر این یاداوری ها ی وقایه مهم انقلاب و روشنگری ها نباشد دشمنان قسم خورده نظام نیز با استفاده ار فرصت غفلت و فراموشی به ملت سیطره پیدا می کنند .

این نشست به مناسبت نهم دی در دادگستری استان به همت سازمان بسیج حقوقدانان اردبیل با حضور بسیجیان حقوقدان وکارکنان اداری و قضایی برگزار شد.

به گزارش واحد فضای مجازی سازمان بسیج حقوقدانان اردبیل، در این نشست که به مناسبت نهم دی در دادگستری استان با حضور بسیجیان حقوقدان و کارکنان اداری و قضایی برگزار شد. حجت الاسلام محمد علی قاصدی رئیس کل محترم دادگستری استان ضمن گرامی داشت سالروز نهم دی روز بصیرت و میثاق امت با ولایت، یاد آوری سالیانه وقایع مهم تاریخی انقلاب را ضرورتی برای مقابله با کج روی ها و دفاع از ارزشهای اسلامی و آرمانهای نظام ذکر کرد و افزود: همچنانکه کج روی هایی که از زمان صدر اسلام شروع شد و امروز به دنبال آن در منطقه شاهد ظهور گروههای تروریستی داعش، جبهه النصره و سایر گروههای جنایتکار هستیم که انواع جنایتها علیه بشریت انجام می دهند، اگر این یاداوری ها ی وقایه مهم انقلاب و روشنگری ها نباشد دشمنان قسم خورده نظام نیز با استفاده ار فرصت غفلت و فراموشی به ملت سیطره پیدا می کنند و عزت و اقتدار و ارزشهای اسلامی را زیر پا می گذارند .

رئیس کل محترم دادگستری استان افزود: در سال ۱۳۸۸ نیز عدهای خود فروخته به بهانه اعتراض به نتایج انتخابات قانون را زیر پا گذاشته و با تحرکات خود هزینه های زیادی را بر ملت وارد نموده و در صدد ضربه به ارزشهای اسلامی و ارکان نظام شدند و به مقدسات اهانت نمودند، که ملت همیشه در صحنه ایران با بصیرت دینی و در دفاع از اصل حاکمیت ولایت فقیه که ضامن عزت و اقتدار جمهوری اسلامی ایران است در روز نهم دی ماه ۱۳۸۸ به پا خواستند و مشت محکی بر یاوه گویی های دشمنان خارجی و دشمنان داخلی که خود باخته بیگانگان بودند وارد آوردند.

برگزاری مراسم زیارت پرفیض عاشورا، نشست قضایی دادگستری کل استان و نیز نشست آموزشی تبیین اخلاق حرفه ای در دستگاه قضا از دیگر برنامه های اجرا شده در دادگستری استان بود. واحد فضای مجازی سازمان بسیج حقوقدانان استان اردبیل

میانگین امتیاز داده شده: +

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.