نشست تخصصی بسیجیان حقوقدان

اگر این یاداوری ها ی وقایه مهم انقلاب و روشنگری ها نباشد دشمنان قسم خورده نظام نیز با استفاده ار فرصت غفلت و فراموشی به ملت سیطره پیدا می کنند .

این نشست به مناسبت نهم دی در دادگستری استان به همت سازمان بسیج حقوقدانان اردبیل با حضور بسیجیان حقوقدان وکارکنان اداری و قضایی برگزار شد.

به گزارش واحد فضای مجازی سازمان بسیج حقوقدانان اردبیل، در این نشست که به مناسبت نهم دی در دادگستری استان با حضور بسیجیان حقوقدان و کارکنان اداری و قضایی برگزار شد. حجت الاسلام محمد علی قاصدی رئیس کل محترم دادگستری استان ضمن گرامی داشت سالروز نهم دی روز بصیرت و میثاق امت با ولایت، یاد آوری سالیانه وقایع مهم تاریخی انقلاب را ضرورتی برای مقابله با کج روی ها و دفاع از ارزشهای اسلامی و آرمانهای نظام ذکر کرد و افزود: همچنانکه کج روی هایی که از زمان صدر اسلام شروع شد و امروز به دنبال آن در منطقه شاهد ظهور گروههای تروریستی داعش، جبهه النصره و سایر گروههای جنایتکار هستیم که انواع جنایتها علیه بشریت انجام می دهند، اگر این یاداوری ها ی وقایه مهم انقلاب و روشنگری ها نباشد دشمنان قسم خورده نظام نیز با استفاده ار فرصت غفلت و فراموشی به ملت سیطره پیدا می کنند و عزت و اقتدار و ارزشهای اسلامی را زیر پا می گذارند .

رئیس کل محترم دادگستری استان افزود: در سال ۱۳۸۸ نیز عدهای خود فروخته به بهانه اعتراض به نتایج انتخابات قانون را زیر پا گذاشته و با تحرکات خود هزینه های زیادی را بر ملت وارد نموده و در صدد ضربه به ارزشهای اسلامی و ارکان نظام شدند و به مقدسات اهانت نمودند، که ملت همیشه در صحنه ایران با بصیرت دینی و در دفاع از اصل حاکمیت ولایت فقیه که ضامن عزت و اقتدار جمهوری اسلامی ایران است در روز نهم دی ماه ۱۳۸۸ به پا خواستند و مشت محکی بر یاوه گویی های دشمنان خارجی و دشمنان داخلی که خود باخته بیگانگان بودند وارد آوردند.

برگزاری مراسم زیارت پرفیض عاشورا، نشست قضایی دادگستری کل استان و نیز نشست آموزشی تبیین اخلاق حرفه ای در دستگاه قضا از دیگر برنامه های اجرا شده در دادگستری استان بود. واحد فضای مجازی سازمان بسیج حقوقدانان استان اردبیل

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.